6.2

Uživatelské rozhraní

Na obrázku vidíte typický pohled do uživatelského rozhraní InTouch CRM. Níže blíže rozebereme jednotlivé části rozhraní.

Hlavní navigace

Prostřednictvím hlavní navigace jsou dostupné jednotlivé moduly systému. Počet záložek v navigaci je ovlivněn tím, které moduly administrátor povolil v nastavení.

Může se stát, že se nějaká záložka neobjeví, i když je funkcionalita povolena v nastavení. To se typicky stává tehdy, když pod danou záložkou nejsou žádné záznamy. Např. chybí záložka Objednávky, když v systému nemáte ani jednu objednávku. Kompletní nabídku můžete rozbalit tlačítkem

na pravé straně navigační lišty.

Fulltextové hledání

Fulltextové hledání najdete v horní části každé stránky systému. Pokud napíšete alespoň 3 znaky, začne vám nabízet dostupné záznamy.

Vyhledávání fulltext

Pomocí myši nebo tlačítek , a (Enter) můžete vybrat jeden z nalezených řádků a zobrazit hledaný záznam.

Stisknutím tlačítka můžete zobrazit více záznamů v hlavním okně aplikace.

Více informací o hledání najdete v samostatné kapitole.

Dokumentace

Na každé stránce v pravém horním rohu máte k dispozici ikonku nápovědy (online dokumentace), která vás přenese do tohoto manuálu.

Nabídka funkcí

Na levé straně každé stránky uživatelského rozhraní najdete Nabídku, která je organizovaná do skupin. Některé skupiny v nabídce je možné sbalit a rozbalit pomocí tlačítka (v pravém horním rohu skupiny). Na každé stránce je nabídka jiná podle toho, jaké funkce jsou k dispozici v daném kontextu.

Pokud budete s aplikací chvíli pracovat, objeví se pod nabídkou skupina nazvaná Poslední položky. Slouží k rychlé navigaci - otevření záznamu, na kterém jste byli před chvílí.

Nabídka Poslení položky

Hlavní plocha

Hlavní plocha zobrazuje vždy to nejdůležitější na stránce. Nejčastěji to může být seznam záznamů nebo editační formulář záznamu.

Dolní lišta

Odhlášení z aplikace
Klepnutím na symbol otevřených dveří se můžete odhlásit z aplikace.
Váš profil
Klepněte pro přístup ke svému uživatelskému profilu, kde si můžete změnit heslo nebo avatar.
Oznámení
V pravém dolním rohu se objevují oznámení aplikace, nejčastěji počet nepřečtených e-mailů nebo počet e-mailů, které se nepodařilo odeslat.