6.2

Přihlášení a odhlášení

Přihlašovací jméno a heslo vám přidělí administrátor systému (pravděpodobně váš IT). Pokud zapnete volbu Příště přihlásit automaticky, bude si vás systém pamatovat 7 dní, pak budete znovu dotázání na heslo.

Přihlašovací dialogové okno

V přihlašovacím okně je možnost vybrat jazyk, ve kterém se vám objeví uživatelské rozhraní systému. Obvykle nemusíte nastavovat, protože CRM automaticky použije preferovaný jazyk vašeho prohlížeče stránek (operačního systému).

CRM podporuje zakládání nových uživatelských účtů z informací na LDAP serveru

Váš profil

Každý uživatel má své vlastní nastavení, které je přístupné buď přes záložku Nastavení nebo na každé stránce vlevo dole přes odkaz Můj profil.

V profilu si můžete například změnit své heslo pro přihlášení.

Více informací o profilu uživatele najdete zde.

Odhlášení

Při odhlášení jste vyzváni k zadání data předpokládaného opětovného přihlášení a krátkého vzkazu (vypínatelná funkce v nastavení). Zatímco vzkaz je nepovinný, datum musíte zadat, protože až po kliknutí na odkaz předpokládaného příchodu jste odhlášeni z aplikace. Pokud zavřete okno prohlížeče, budete po určité době automaticky odhlášeni. Délka této doby závisí na nastavení serveru.

Přihlašovací dialogové okno

Údaje ve formuláři jsou generovány dynamicky dle aktuálního času a data. Hodnoty v řádku Dnes závisí na aktuálním čase. Zobrazovány jsou následující hodiny téhož dne. Ve spodní části formuláře vidíte současný a dva následující měsíce. Kliknutím na příslušný čas nebo den vyberete svůj předpokládaný opětovný příchod.